Společnost NUTREND je lídr na trhu s produkty sportovní výživy a s potravinami pro aktivní životní styl. Vlastní nejmodernější technologie, tisíce metrů výrobních i skladových prostor a šířkou jejich portfolia i jeho zaměřením nemají na trhu konkurenci. Jejich nabídka je rozdělena do tří divizí: Bodybuilding, Endurance a Active lifestyle. V roce 2017 oslavila společnost NUTREND 24 let úspěšného působení na českých i zahraničních trzích a významně rozšířila své prostory. K nadčasové administrativní budově s kancelářemi, obchodem a školicími prostory přibyly stovky čtverečních metrů výrobních hal, skladů a kanceláří. Společnost NUTREND rovněž neustále expanduje do zahraničí, v současné době dodává své produkty do téměř 60 zemí.

Široké portfolio produktů, nejnovější technologie, nesmlouvavý důraz na kvalitu i na vzdělávání – právě to řadí společnost NUTREND mezi nejvýznamnější evropské producenty doplňků výživy pro sport a aktivní životní styl. Špičkovou kvalitu produktů potvrzují nejen profesionální sportovci, jejichž výkon a kariéra jsou na suplementech závislé, ale i Antidopingový výbor ČR i miliony spokojených zákazníků.

David Nol

Jsem spolumajitel a prodejce v našem kamenném obchodě. Profesně pracuji přes 10 let v oboru cyklistiky. Upřednostňuji silniční, horská a stylová kola. Ze sportu preferuji florbal, který jsem 14 let hrál závodně.

Martin Dragoun

Jsem spolumajitel a mechanik v našem kamenném obchodě. Profesně pracuji přes 20 let v oboru cyklistiky. Upřednostňuji celoodpružená a horská kola. Ze sportu preferuji terénní běh, který dosud provozuji.

Rádi Vám poradíme s bazarovým kolem

Samozřejmě si uvědomujeme, že někteří zákazníci nemají možnost, nebo nechtějí, investovat mnoho peněz do nového jízdního kola. I když kvalitní a spolehlivé kolo můžeme nabídnout již od cca. 9 000,- Kč (v kategorii horských kol). V takovém případě Vám můžeme nabídnout bazarová kola, která jsou aktuálně na prodejně. Nebo nám můžete zaslat e-mailem odkaz bazarového kola, které Vás zaujalo, a my objektivně zhodnotíme, zda cena odpovídá stavu a stáří kola, případně Vám poradíme, na co si máte dát pozor při jeho přebírání.

Před koupí pečlivě prohlédněte

Pokud bazarové kolo budete kupovat u nás, na rovinu Vám řekneme všechny jeho plusy i mínusy, kterým bude odpovídat jeho cena. Bazarové kolo nikdy nekupujte přes internet! Vždy si kolo osobně pečlivě prohlédněte, než za něj investujete peníze, a to především stav rámu a vidlice (zda nejsou hnuté či prasklé), stav šlapacího středu a zapletených kol (zda nemají velkou vůli a nedrhnou), stav převodů a v neposlední řadě stav řetězu (zda není vytahaný - v tomto případě doporučujeme pořídit si měrku řetězu, která nestojí tolik peněz).

V každém případě vybírejte kola s rámem, který Vám bude velikostně vyhovovat. A samozřejmě požadovat doklady od kola, abyste měli jistotu, že se nejedná o kradené kolo. Proto doporučujeme našim zákazníkům doklady od kola uschovat pro případ, že ho budou chtít v budoucnu prodat.

Bezpečí našich dětí

Každý rodič by měl chtít pro své dítě to nejlepší a především jen bezpečné!

Proto v případě svých dětí nikdy neuvažujte o koupi dětského kola z obchodního řetězce nebo z velkých neosobních sportovních prodejen. Chápeme, že nechcete investovat mnoho peněz do kola, které dítěti vydrží kratší dobu, protože roste. Ale raději investujte nižší cenu za bazarové, kvalitní kolo, za které se Vám zaručíme, než za levné "rádobykolo", které bezpečí Vašim dětem rozhodně nezaručí.

Lepší bazarové, než levné nové!

Někteří lidé, v souvislosti s koupí levného kola v obchodních řetězcích, rádi používají větu: "Na to moje ježdění to stačí". V tomto případě je na místě rčení: "Nejsem tak bohatý(á), abych si kupoval(a) levné věci". Jízdní kola, která se dají koupit v obchodě vedle potravin, už pro samotného zákazníka musí být varováním. Jejich Životnost je zhruba stejná, jako životnost pečiva, vedle kterého se prodávají.

Samozřejmě si uvědomujeme, že někteří zákazníci nemají možnost, nebo nechtějí, investovat mnoho peněz do nového jízdního kola. I když kvalitní a spolehlivé kolo můžeme nabídnout již od cca. 9 000,- Kč (v kategorii horských kol). V takovém případě raději doporučujeme bazarová kola, která měla pořizovací hodnutu vyšší. Máte záruku, že tato kola mají svou kvalitu a dají se seřídit. Určitě je ale potřeba pečlivě vybírat a dát si záležet s prohlídkou kola.