Doporučujeme koloběžky

V naší kamenné prodejně v Hrádku nad Nisou v Libereckém kraji chceme nabízet především kvalitní výrobky, u kterých se můžeme spolehnout, že našim zákazníkům budou věrně sloužit. Proto preferujeme značky koloběžek, které nás oslovily svým designem, praktičností a spolehlivostí.

Záměrem CRUSSIS je pohybovat se v segmentu „sportovních koloběžek“, nikoliv „koloběžek – hraček“. Jejich snahou je, aby koloběžky CRUSSIS poskytly ty nejlepší možné jízdní vlastnosti. Jsou precizně konstruovány a osazeny kvalitními komponenty tak, aby splňovaly nároky sportovní jízdy pro krátké projížďky, celodenní vyjížďky, či dálkové tratě zdatných koloběžkářů. Přitom musí nabídnout snadnou, pohodlnou a bezpečnou jízdu. Proto používají pouze značkové komponenty světových výrobců, jako jsou například SHIMANO, TEKTRO, SR SUNTOUR, SCHWALBE a jiné, které zaručují vysokou kvalitu a dlouhodobou životnost.

Nedílnou součástí moderní koloběžky je dokonalý vzhled, na který kladou obrovský důraz a snaží se vytvářet jedinečné designy.

Na koloběžkách CRUSSIS je hned několik unikátních řešení (vynálezů) od kompletního designového vzhledu až po technické řešení rámu a nášlapné plochy.

Koloběžky firma CRUSSIS dodává do více než 250 prodejen po celé České republice.

www.crussis.cz

Ve firmě YEDOO se koloběžkám věnují od roku 1998. Začínali koloběžkami pro děti, pokračovali odrážedly a dětskými koly. A v současné době můžete jet i Vy na koloběžce Yedoo vrcholný závod, který Vám pomůže koloběžka Yedoo vyhrát. Všechny jejich produkty si nejen sami navrhují, ale zároveň na nich jezdí.

Jako první na světě například začali vyrábět dvanáctipalcové pneumatiky na tlak až do 5,5 baru. Navrhli kvalitnější náboje pro odlehčení celkové hmotnosti rámu a našli originální technologii protlačovaných hliníkových profilů. Jejich hlavním cílem je co nejlepší zážitek z jízdy, ať jde o závodníka nebo předškoláka.

Yedoo mají velmi povedené inovativní tvarování rámů a jsou vždy o krok před ostaními. Jejich speciální edice opravdu stojí za pohled a určitě se za nimi otočí nejeden pozorovatel.

www.yedoo.eu

 

David Nol

Jsem spolumajitel a prodejce v našem kamenném obchodě. Profesně pracuji přes 10 let v oboru cyklistiky. Upřednostňuji silniční, horská a stylová kola. Ze sportu preferuji florbal, který jsem 14 let hrál závodně.

Martin Dragoun

Jsem spolumajitel a mechanik v našem kamenném obchodě. Profesně pracuji přes 20 let v oboru cyklistiky. Upřednostňuji celoodpružená a horská kola. Ze sportu preferuji terénní běh, který dosud provozuji.

Naše kamenná prodejna se nachází v centru Hrádku nad Nisou v Libereckém kraji. Tato lokalita je ideální pro všechny druhy cyklistiky.

Horská kola s pevným či celoodpruženým rámem určitě využijete v hojné a rozmanité míře v oblasti Jizerských hor, Lužických hor, Ještědského hřbetu či Žitavských hor, které jsou hned za humny. Nebo se můžete nechat s kolem pohodlně přepravit moderním vlakem třeba až do nádherného Českosazského Švýcarska.

Pokud jste vyznavači trekingové, nebo především silniční cyklistiky, určitě si najdete i Vy v tomto kraji svůj ráj. Nabízí se tu široká síť okresních silnic a cyklostezek mezi vesničkami s krásnou přírodou na českém či polském uzemí. Vyhledávano je ale především německé území, kde jsou pěkně udělané silnice bez děr a velmi ohleduplní řidiči.

Na své si příjdou i vyznavači stylových kol, koloběžek a inline bruslí, kteří mohou využívat nejen cyklostezky, ale také areál Kristýna, který se rozkládá kolem zatopeného povrchového dolu. Zde je možné se i ubytovat a užít si aktivní dovolenou i lenošení u vody.

Rámy kol FORCE

V počátcích 90 let, před založením s.r.o., bylo KCK malým cyklistickým obchůdkem ve Zlíně na ulici Ladislava Váchy. Obchod mezi příznivci cyklistiky získal velikou oblibu a v roce 1991 byla založena společnost KCK Cyklosport-Mode s.r.o., která se soustředila na malo i velkoobchodní prodej.

Maloobchodní prodejna a administrativní budova byly postaveny ve Zlíně-Prštném na ulici Krátká. Velkoobchodní prostory společnosti byly lokalizovány v pronajatém skladě v Malenovicích. Firma si od svého počátku budovala silnou pozici na trhu a mezi odběrateli získala dobré jméno.

V roce 1997 byla ke stávajícím prostorám společnosti ve Zlíně-Prštném přistavena druhá část, která nahradila sklad v Malenovicích. Od roku 1997 fungoval tedy malo i velkoobchod na jednom místě.

Společnost KCK usiluje o plné uspokojení svých zákazníků a každý rok se jim snaží nabídnout lepší služby a více produktů. Mezi odběrateli a konkurenty firma získala významné jméno. V roce 2005 z kapacitních důvodů přesunula své sídlo do průmyslové zóny Zlín-Příluky, aby mohla plně vyhovět narůstajícím objednávkám od svých zákazníků. Společnost ukončila maloobchodní prodej a začala se specializovat pouze jako velkoobchod.

V roce 2015 se společnost rozhodla vstoupit do nové etapy a z kapacitních důvodů se rozhodla přestěhovat sídlo do Otrokovic, kde začala nová výstavba.

Rámy kol MRX

Značka jízdních kol MRX vznikla na severu Moravy. Prioritou této značky je vyrábět a nabízet kola pro běžné, všední používání. Zaměřila se na výrobu kol, která Vám stoprocentně poslouží, jak pro přepravu do práce, tak na víkendové výpravy do přírody. Vyrábí kola ve čtyřech kategoriích: moderní MTB 29" určená do terénu a vhodná především pro lidi vyšší postavy, nově modely MTB 27,5", které jsou výbornou alternativou mezi klasickou 26" a 29", klasické MTB 26", která jsou určena primárně pro pohyb v terénu a Krosová kola určená pro pohyb na zpevněných komunikacích, tak i v lehkém terénu, jako jsou polní a lesní cesty.

Jedná se o tradiční českou značku s bohatou zkušeností s výrobou jízdních kol. Veškerá kola jsou kompletně montována v České republice. Cílem výrobce je vyrábět kola v co nejlepším poměru cena/výkon. Používá proto jen ty nejlepší komponenty od renomovaných výrobců Shimano, Sram, SR Suntour, Truvativ, PROFIL, CST a mnoha dalších.

Rámy kol SPYDER

Jedná se o značku, u které si můžete poskládat své kolo prakticky od prvopočátku. Značka SPYDER nabízí několik druhů rámů v určité kategorii, tak abyste si mohli vybrat tu správnou geometrii pro sebe. Následně si můžete vybrat z několika barevných i tvarových designů. Můžete kombinovat barevné varianty rámů, nápisů a doplňků. V tomto jsou opravdu ojedinělí na českém trhu a je to tak jejich předností.

V našem obchodě používáme rámy SPYDER, na kterých potom stavíme kola dle přání zákazníků. Samotná značka ale nabízí i hotová, postavená kola, které lze objednat taktéž na našem kamenném obchodě v Hrádku nad Nisou v Libereckém kraji.

Rámy kol SCUD

Značka jízdních kol SCUD vznikla na severu Moravy. Prioritou této značky je vyrábět a nabízet kola pro běžné, všední používání. Zaměřila se na výrobu kol, která Vám stoprocentně poslouží, jak pro přepravu do práce, tak na víkendové výpravy do přírody. Vyrábí kola ve čtyřech kategoriích: moderní MTB 29" určená do terénu a vhodná především pro lidi vyšší postavy, nově modely MTB 27,5", které jsou výbornou alternativou mezi klasickou 26" a 29", klasické MTB 26", která jsou určena primárně pro pohyb v terénu a Krosová kola určená pro pohyb na zpevněných komunikacích, tak i v lehkém terénu, jako jsou polní a lesní cesty.

Jedná se o tradiční českou značku s bohatou zkušeností s výrobou jízdních kol. Veškerá kola jsou kompletně montována v České republice. Cílem výrobce je vyrábět kola v co nejlepším poměru cena/výkon. Používá proto jen ty nejlepší komponenty od renomovaných výrobců Shimano, Sram, SR Suntour, Truvativ, PROFIL, CST a mnoha dalších.