Doporučujeme jízdní kola

V naší kamenné prodejně v Hrádku nad Nisou v Libereckém kraji preferujeme čtyři značky jízdních kol tak, abychom byli schopni zákazníkům nabídnout co nejširší nabídku kol podle jejich potřebvýborný poměr cena/výkon, či tradice a kvality.

Jízdní kola značky GHOST jsme si vybrali především pro jejich jedinečný vzhled, smysl pro detail a vysoký poměr cena / výkon. Ghost je schopen nabídnout kola téměr všech kategorií, které dnešní doba a trh nabízí.

Nejprodávanější, a proto i nejrozšířenější, kategoríí německé značky Ghost jsou horská a celoodpružená kola. Už u základních modelů je kladen důraz na vzhled kola, kvalitu komponentů a perfektní geometrii pro pohodlí jezdce. Zvláště musíme vyzdvihnout sekci dámská horská kola, která jsou velmi oblíbená. A nesmíme opomínat také ocenění Red Dot design, které si vysloužilo celoodpružené kolo Ghost RIOT a XC 29" kolo Ghost Lector.

Ghost také nabízí širokou škálu elektrokol v různých kategoriích s použitím kvalitní a spolehlivé elektroniky od výrobců BOSCH a SHIMANO, což hovoří samo za sebe.

V neposlední řadě mohou nabídnout rozmanitou sekci doplňků, jako jsou představce, sedlovky, řidítka a jiné či oblečení, jako jsou cyklorukavice, cyklodresy, cyklokalhoty a jiné, které si nechávají dodávat od nejlepších výrobců na trhu s důrazem na kvalitu a životnost.

www.ghost-bikes.cz

Jízdní kola LAPIERRE jsme si vybrali především pro jejich smysl pro detail, technologické inovace rámů a dlouholeté zkušenosti. Mohou se pyšnit širokou nabídkou kol téměř všech kategorií, které dnešní doba a trh nabízí.

Nejprodávanější, a proto i nejrozšířenejší kategorií francouzké značky Lapierre jsou silniční kola. V této sekci nabízejí širokou škálu rámových typů s osazením kvalitních komponentů. V nejznámějším silničním závodě Tour de France můžete jejich kola vidět pod závodníky jak jinak, než francouzké stáje FDJ. Určitě nesmíme ale zapomínat na horská kola a sjezdová kola, se kterými slaví značka také velké úspěchy na závodních polích.

Lapierre také nabízí širokou škálu elektrokol v různých kategoriích, s použitím kvalitní a spolehlivé elektroniky od výrobců BOSCH, YAMAHA a SHIMANO, což už hovoří samo za sebe.

V neposlední řadě mohou nabídnout rozmanitou sekci oblečení, jako jsou cyklorukavice, cyklodresy, cyklokalhoty a jiné, které si nechávají dodávat od nejlepších výrobců na trhu, s důrazem na kvalitu a životnost.

www.lapierre-bike.cz

Jedná se o českého výrobce jízdních kol MAXBIKE a cyklistického sortimentu, který působí na trhu od roku 1991.

Kola značky Maxbike jsou na trhu již od roku 1994, kdy Jiří Janečko přišel na to, že poskládat kolo podle přání zákazníků je to nejlepší, co pro ně může udělat, a tak vznikla kola značky Maxbike. Za téměř 25 let na trhu již prodali zákazníkům přes 100 tisíc kol, které vždy potkáte v provozu.

V dnešní době tato značka zahrnuje přes 120 modelů jízdních kol, přičemž nabízí takřka celý sortiment kol, který neustále rozšiřují a od roku 2018 se zaměřili i nabídku elektrokol a celoodpružených kol.

Od roku 2016 působí v nové výrobní hale v Ostravě Svinově o velikosti přes 5 000 m2, kde probíhá výroba jízdních kol Maxbike.

Hlavní filozofií firmy je "Kolo podle tebe“. Ke každému zákazníkovi přistupuje tato firma individuálně a prostřednictvím bikekonfigurátoru nabízí možnost složit si kolo podle sebe. Každé kolo může být jedinečné a každý cyklista si může dle svého přání vybrat vidlici, zapletená kola, pláště nebo si kolo barevně sladit barvou bowdenů, gripů nebo sedla.

www.maxbike.cz

Filozofií značky DEMA je: "Děláme, co nás baví". V tom jsou opravdu dobří a důkazem toho jsou zákazníci, kteří se vrací pro jejich kola. Posláním této značky je rozdávat radost všem, kteří si koupí kolo Dema.

DEMA je první a tím pádem i nejstarší značkou kol na Slovensku. Vyrábí kola s moderním designem a kvalitními komponenty pro celou řadu profesionálů, ale i rekreačních cyklistů, juniorů a dětí. Úspěch společnosti je podmíněný dlouhodobými zkušenostmi ve výrobě, neustálým sledováním konkurence, trendů, vzdělávaní se a nehynoucí snaze poskytnout zákazníkovi atraktivní kola. Nejdůležitějšími hodnotami značky jsou: spokojenost zákazníka, kvalita produktu, spolehlivá distribuce a logistika.

Jízdní kola, vyráběná pod značkou DEMA, podléhají neustálému vývoji a modernizaci. V samotném procesu vývoje se soustřeďují nejen na vzhled kola a kvalitu komponentů, ale i na funkčnost a hlavně bezpečnost. V jejich široké nabídce se snaží uspokojit všechny výkonnostní i věkové kategorie, od profesionálních závodníků až po nejmenší cyklisty. Při vývoji používají nejmodernější procesy a nejkvalitnější materiály, starostlivě zvažují výběr komponentů a jejich vliv na funkčnost kola. V současnosti se jízdní kola DEMA prodávají na více jak 15 zahraničních trzích.

www.dema.bike

Zákazníkům, kteří si i přes velkou nabídku těchto čtyř značek nedokáží vybrat, můžeme nabídnout případně i jiná, kvalitní kola, a sice od dalších více jak 10 výrobců. 

Jízdní kola SUPERIOR - Jízdní kola LEADER FOX - Jízdní kola GALAXY - Jízdní kola BULLS - Jízdní kola ELECTRA - Jízdní kola APACHE - Jízdní kola ROCK MACHINE

David Nol

Jsem spolumajitel a prodejce v našem kamenném obchodě. Profesně pracuji přes 15 let v oboru cyklistiky. Upřednostňuji silniční, horská a stylová kola. Ze sportu preferuji florbal, který jsem 14 let hrál závodně.

Martin Dragoun

Jsem spolumajitel a mechanik v našem kamenném obchodě. Profesně pracuji přes 25 let v oboru cyklistiky. Upřednostňuji celoodpružená a horská kola. Ze sportu preferuji terénní běh, který dosud provozuji.

Naše kamenná prodejna se nachází v centru Hrádku nad Nisou v Libereckém kraji. Tato lokalita je ideální pro všechny druhy cyklistiky.

Horská kola s pevným či celoodpruženým rámem určitě využijete v hojné a rozmanité míře v oblasti Jizerských hor, Lužických hor, Ještědského hřbetu či Žitavských hor, které jsou hned za humny. Nebo se můžete nechat s kolem pohodlně přepravit moderním vlakem třeba až do nádherného Českosazského Švýcarska.

Pokud jste vyznavači trekingové, nebo především silniční cyklistiky, určitě si najdete i Vy v tomto kraji svůj ráj. Nabízí se tu široká síť okresních silnic a cyklostezek mezi vesničkami s krásnou přírodou na českém či polském uzemí. Vyhledávano je ale především německé území, kde jsou pěkně udělané silnice bez děr a velmi ohleduplní řidiči.

Na své si příjdou i vyznavači stylových kol, koloběžek a inline bruslí, kteří mohou využívat nejen cyklostezky, ale také areál Kristýna, který se rozkládá kolem zatopeného povrchového dolu. Zde je možné se i ubytovat a užít si aktivní dovolenou i lenošení u vody.